Без рубрики

У часи війни Україна переживає безпрецедентну кількість кіберзагроз.

Кібератаки проти державних інституцій, критичної інфраструктури, банківської системи, медіа та телекомунікацій стали звичним інструментом впливу держави-агресора під час повномасштабного вторгнення на території України.

Наша держава є унікальним полігоном, де формуються нові стратегії кіберзахисту у реальному часі за участю як публічної влади, так і приватного сектору.

У таких умовах постало складне завдання – ефективно забезпечити та організувати кіберзахист як складову національної безпеки України, що вимагає не лише технічних рішень і цифрових інструментів, а й створення надійного нормативно-правового забезпечення, що дозволить мобілізувати та координувати дії всіх учасників кіберпростору.

Про роль органів державної влади та приватного сектору у протидії кіберзагрозам в умовах правового режиму воєнного стану, а також основні проблеми нормативного забезпечення кіберзахисту і визначення перспектив вдосконалення відповідного правового регулювання – читайте у новій статті голови АО «Legal Synergy», доктора юридичних наук Ігоря Цюприка «Публічно-приватне партнерство як стратегічний інструмент забезпечення кібербезпеки в умовах правового режиму воєнного стану в Україні».
Покликання на статтю:

https://www.inter-nauka.com/uploads/public/17498424713257.pdf